—— damar lipödem

22.3.22

Damar Lipödem, ‘Bilimsel Ortak Aklın Adıdır’.

Damar Lipödem ekibi olarak hepsi kendi alanında uzman hekimlerimizle hastalıklarınızı bilimsel zeminde tartışarak, konseyler yaparak, güncel literatürler ve gelişmeler ışığında tedavinize karar veriyoruz.

Hekimden hekime dolaşmak zorunda kalmadan tek platformda güvenli ve emin bir şekilde sağlık problemlerinize yönelik çözümler sunuyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de damarsal hastalıklara yönelik olarak multidisipliner tanı ve tedavi imkanı sunan merkezlerin sayısı maalesef yeterli değil. Bazen de bu merkezlerdeki imkan ve tecrübe yetersizliği nedeniyle bazı tedavi işlemleri bir arada yapılamamakta ve hastalar mağduriyet yaşamaktadır.

Yine son zamanlarda farkındalığı ve popülaritesi artmakta olan Lipödem hastalığı ile ilgili olarak pek çok tedavi ve yaşamsal değişiklik önerileri sunulmaktadır.

Hem damarsal, hem lenfatik hem de lipödem problemlerinizin yanı sıra kas-iskelet sistemine ait tüm patolojik durumların tanı ve tedavisine yönelik ayrıntılı ve akılcıl bir bakış için bir araya geldik. Kurmuş olduğumuz Damar-Lipödem platformunda; venöz hastalıklar, arteryel hastalıklar, lenfatik hastalıklar, lipödem ve kas-iskelet sistemi ile ilişkili tüm sorunlarınıza çözüm olmayı amaçladık.

Bu misyon ve vizyonla uzman kadromuz ile yanınızdayız.

TOP